AYT Deneme Sınavı

26 Ekim 2018 0 Yazar: aytdeneme

Ayt Deneme uygulamamızı satın alacak arkadaşlar lütfen satın almadan önce , uygulama açıklama bölümünü okuyunuz

Ayt Deneme Sınavı uygulamamız çıkmış soruların konularının temel kavramları ele alınarak hazırlanmıştır.

Yeni sistem YKS’nin 2.oturumu olan (eski sistemdeki adı Lys) AYT Deneme Sınavı uygulamamız Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler 1, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler 2 bölümlerinden oluşan toplam 160 sorudan oluşmakta olup 180 dakika sürelidir.

Sınav sonunda Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler 1,Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler 2 doğrularınızı,yanlışlarınızı ,netlerinizi ve diğer katılımcılar arasındaki sıralamalarınızı da eşit ağırlık, sayısal ve sözel olarak görebileceksiniz.

Sınava katılım ücretli olup ücreti 6 TL’dir.

Bu bildirim Ayt Deneme Sınavı uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirenler içindir.

“Şu ana kadar her ne kadar uygulamayla ilgili bir sorunla karşılaşmasakta , problem olusma ihtimaline karşı , lütfen ödeme yaptıktan sonra Google Play’den e-posta adresinize gelen Sipariş Makbuzu isimli maili silmeyiniz , silerseniz ileride oluşabilecek herhangi bir problemde bizden geri ödeme talep ederseniz size yardımcı olamayabiliriz. ”

Sınava girmeden önce giriş sayfasındaki açıklamayı okumanızı ve örnek sınav ekranını incelemenizi tavsiye ederiz.

Tüm görüş, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki geliştiricinin e-posta (saeyazilim@gmail.com )kısmından ya da yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.