Online TYT Deneme Sınavı

31 Temmuz 2018 0 Yazar: aytdeneme

Google Play Store’da YKS-AYT Türkiye Geneli Ortak Sınav ismiyle yayınlanan uygulamamıza ek olarak yine kendinizi test edebileceğiniz ve diğer TYT Sınavına girecekler arasındaki sıralamanızı görebileceğiniz TYT Deneme Sınavı uygulamamızı indirebilirsiniz.

Online TYT Deneme Sınavımızda gerçeğine uygun olarak 40 matematik,40 Türkçe,20 fen bilimleri ve 20 sosyal bilimler  sorusu sorulacaktır.

Yine uygulamamız üzerinden yapılacak sınavda 4 yanlış 1 doğruyu götürecektir.

Sınav yine gerçeğine uygun olarak 135 dakika sürecektir ve sınava kayıt olanlar için sınav giriş butonu belirlenen tarih ve saatte sistem tarafından herkes için aynı anda aktif olacaktır.

Sınav saatinden 30 dakika sonra sınav ücretini ödemiş olsanız dahi yine sistem tarafından sınava giriş butonu otomatik olarak kapanacaktır.

135 dakikalık süre sonunda ya da sınavı bitir butonuna tıklayarak TYT Deneme sınavındaki doğrularınızın,yanlışlarınızın,netlerinizin ve toplam aldığınız puanının gösterildiği sayfaya ulaşabileceğiniz gibi yine bu sayfa da sıralamamı göster butonuna tıklayarak puanınıza göre sınava katılanlar arasındaki sıralamanızı görebileceksiniz.

 

[qsm quiz=1]